Sudrabs - ūdens sabiedrotais

Kurš gan nezina upi Gangu, kurā apglabā cilvēkus un ber netīrumus? Bet vai zina, ka no Gangas ņem arī ūdeni un māla krūzēs ved līdz pat 1000 km attālumā? Un šis ūdens mēnešiem ilgi pat lielā karstumā nebojājas...

Pie “vainas” ir sudrabs, kuru Tibetas medicīna un tās skolnieki Ķīnā, Indijā, Turkmenistānā, Mongolijā un citur ļoti plaši lieto dziedniecībā. Eiropā sudraba ūdeni atklāja 1893. gadā, kad pirmo reizi traukā ar ūdeni tika iegremdēts anods un katods – tīrā sudraba stienīši, kuriem tika pieslēgta strāva. Rezultātā – skābeklim un ūdeņradim savienojoties, ūdens bagātinājās ar sudraba joniem.

Mēs zinām, ka jebkurš antibiotiķis var nogalināt 5–10 veidu baktērijas. Sudraba ūdens var nogalināt 650–700! Tātad jebkurš sudraba ūdens ir 90 reižu spēcīgāks par penicilīnu. Jebkuras antibiotikas, ko ražojam un lietojam, izraisa baktēriju mutēšanos, un mēs nekad nevarēsim uzvarēt šajā cīņā – mums vajadzēs arvien spēcīgākas un spēcīgākas zāles, kuras drīz vien pārstās darboties.

No pagājušā gadsimta sākuma līdz 30. gadiem Eiropā sudraba ūdeni plaši pielietoja klīnikās, kur ar ļoti labiem rezultātiem ārstēja psoriāzi, astmu, alerģiskās slimības, kuņģa čūlas, divpadsmitpirkstu zarnas iekaisumus, infekcijas slimības, dizentēriju, dažādu veidu sēnīšu slimības.

Tīfs sudraba ūdenī aiziet bojā divās stundās, dizentērija 30–40 minūtēs – varam skaitīt vēl un vēl. Turklāt tā tas notiek parastā sudraba ūdenī, ne koncentrētā. Ja koncentrāciju palielinām, ūdens lieliski derēs ārīgai lietošanai, piemēram, sēnītēm un dažādām ādas slimībām, mieža graudiem – tas jāuzsilda ķermeņa temperatūrā un 30-40 minūtes jābauda vannošanās. Oļegs Auzers, kurš ir ne tikai juvelieris un mākslinieks, bet arī austrumu gudrību zinātājs, sudraba ūdeni gatavo pats, izmantojot to dažādām vajadzībām – pārtikā, mazgājas, dod mājdzīvniekiem. Ar sudraba ūdeni gatavoti produkti nebojājas, saglabā savas sākotnējās garšas īpašības. Ļoti labi šādā ūdenī turēt grieztos ziedus – tie teju mēnesi nevīst.

Ikvienam Dzīvā muzeja apmeklētājam Rīgā būs iespēja gan nogaršot sudraba ūdeni, gan arī uzklausīt stāstu, ko tas var dot cilvēka veselības stiprināšanā

106 views